شرایط سخت زندگی در لس آنجلس و رها کردن بیماران در مناطق محروم!!!
هدر

شرایط سخت زندگی در لس آنجلس و رها کردن بیماران در مناطق محروم!!!

تاریخ ارسال : ۹۷/۰۱/۲۸     ساعت : ۳:۵۶ ب.ظ     توسط : mahdiyavarane313     تعداد نظرات : بدون دیدگاه       تعداد بازدید : 94 بازدید

پلیس لس آنجلس بعد از مدت ها بالاخره پرونده ای را باز کرده است و آن پرونده ون های بیمارستان های لس آنجلس است

 

 

بله بیمارستان ها در لس آنجلس ون هایی دارند که بیمارانی را که دوست ندارند درمان کنند را محترمانه سوار می کنند و می برند در کثیف ترین محله های شهر خیلی با ادب پیاده می کنند و می گویند دفعه بعدی جرات داری بیا بیمارستان و این موضوع زندگی در لس آنجلس را برای این افراد سخت وطاقت فرسا می کند.

 

 

این دکترهای عزیز حتی لباس این بیماران را هم به آنها پس نمی دهند و بیماران را با لباس بیمارستان و گاهی روی ولیچر در خیابان پرت می کنند تا دیگر هوس نکنند مریض شوند.

 

 

همانطور که در منبع مشاهده می کنید حتی در مواردی بیمار بعد از پرت شدن از روی ون از روی ویلچرش هم افتاده روی زمین و سعی کرده سینه خیز روی آسفالت خیابان خود را بکشد تا زیر ماشین نرود.
حالا آقایون پلیس قرار است بعد از تکرار چندین باره این داستان به دکتر محترم رئیس بیمارستان بگویند عزیزم اگر اینها کار بدی کردند که خب لس آنجلس بهترین پلیس دنیا را دارد زنگ بزنید ما خودمان می آییم. اگر هم کار بدی نکردند که …….

 

 

 

 

 

 

 

این ها تصاویری وضعیت زندگی در لس آنجلس است، محله ای به نام “اسکید رو” در لس آنجلس ، همانجایی که دکترهای محترم بیماران را از بیمارستان سوار ون می کنند و اینجا رها می کنند.

  


منبع:  scpr

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *