دنیا منحصرِ در غرب و اروپا نیست!
هدر

دنیا منحصرِ در غرب و اروپا نیست!

تاریخ ارسال : ۹۴/۱۲/۲۰     ساعت : ۱۰:۰۵ ب.ظ     توسط : mahdiyavarane313     تعداد نظرات : بدون دیدگاه       تعداد بازدید : 582 بازدید
نفوذ


امام خامنه ای حفظه الله :

 

* ما از غرب صدمه دیده‌ایم و نباید فراموش کنیم که غرب با ما چه کرده است.

* نظام اسلامی قصد دشمنی با غرب را نداشت، بلکه در این کشور بنای مستقلی پایه‌گذاری شده بود که آنها شروع به دشمنی با آن کردند.

* باید با همه‌ی دنیا البته به‌جز آمریکا و رژیم صهیونیستی ارتباط داشته باشیم اما باید بدانیم که (دنیا) منحصرِ در غرب و اروپا نیست.
ایشان با اشاره به حضور بیش از ۱۳۰ کشور در اجلاس غیرمتعهدها در تهران گفتند: امروز قدرت‌ها در دنیا پخش شده‌اند و (شرق دنیا) و (منطقه‌ی آسیا) نیز منطقه‌ی وسیعی است.

* رهبر انقلاب با اشاره به تبعیّت اروپا از سیاست‌های آمریکا در قضایای مختلف همچون تحریم‌ها و تبلیغات خصمانه، خاطرنشان کردند: ما مسئول کشور و ملّت و مسئول تاریخ هستیم و اگر در مقابل دشمنی دشمنان با شجاعت و اقتدار ایستادگی نکنیم، آنها کشور و ملت را خواهند بلعید که نباید چنین اجازه‌ای به آنها داده شود.

* : دشمن حدود ۱۰ راه را برای نفوذ علمی، فرهنگی و اقتصادی از جمله «ارتباط با دانشگاه‌ها و دانشمندان»، «حضور در کنفرانس‌های به‌ظاهر علمی ولی با هدف نفوذ» و «فرستادن مأموران دستگاه‌های امنیتی در پوشش فعالیت‌های فرهنگی» طراحی کرده است.

 

جنبش سایبری مهدی یاوران۳۱۳

منبع:
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=32567

برچسب‌ها, , , ,

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *